(050) 700-01-55

       Приватний дитячий садок Український сувенір
в Києві на Позняках
- це сучасне затишне приміщення, іграшки з натуральних, екологічно чистих матеріалів, багато книг і розвиваючих ігор. В групі є всі необхідні умови для зростання здорових дітей.  Переступивши поріг нашого дитячого садочка, малюк потрапить в доброзичливу і комфортну атмосферу і невеликий дитячий колектив.
       Наше завдання - знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, розкрити його всілякі таланти і підготувати до майбутнього більш самостійного життя.  Важливо, щоб цей світ став для нього чудовим відкриттям, захоплюючою пригодою, місцем, де він буде вчитися дружити, співпереживати, ділитися емоціями, ставати самостійним і дорослішим.
       Дитячий садок має 25-річний досвід, зароблену репутацію, стабільно і успішно розвивається відповідно до сучасних методик раннього розвитку дітей.

НАШ САДОЧОК
ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ:

 

НАШ САДОЧОК ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ:

ПИСЬМО ТА ЧИТАННЯ

Заняття проводяться кожен день як  нова цікава та корисна гра. На основі знайомих дітям предметів вивчаємо алфавіт. Навчання за методикою Зайцева та різноманітних настільних ігор дозволяє швидко навчити дитину читати. Перші слова, які діти починають писати та читати пов’язані з іменами рідних та знайомих. І ми це беремо за основу.
 
Наші вихователі особливу увагу поділяють розумовому розвитку дітей. На уроках з математики та логіки, які проводяться в ігровій формі використовуються сучасні математичні ігри з використанням цифр, геометричних фігур та завдань на логіку.
 

МАТЕМАТИКА І ЛОГІКА

АНГЛІЙСЬКА МОВА

 
У сучасному світі знання англійської мови відкриває безліч можливостей для дітей і дорослих, так як це найпоширеніша мова в світі.
Вчити англійську мову легко і дуже цікаво, коли його проводити в ігровій формі. Наші фахівці використовують цікаві наочності і в грі поповнюють словниковий запас кожної дитини,  вивчаючи англійські віршики, ми розвиваємо пам'ять малюків. Через деякий час ваша дитина здивує вас називаючи предмети англійською.
З 5-6 років, ми розпочинаємо вивчати англійський алфавіт і додаємо письмо. Розроблені вчителями авторські методики дозволяють англійську мову вивчати швидко і цікаво.

ТВОРЧІСТЬ

Розвиток творчих здібностей дітей одне з головних завдань дошкільного виховання та навчання. Шляхом варіативного використання, розробленного нашими вихователями матеріалу, ми маємо можливість розвивати творчі здібності та нахили кожної дитини;
На перший план висувається розвиваючі функції, які  забезпечують становлення особистості дитини і розкриває його індивідуальні особливості.
Саме заняття з хореографії, співів, малювання, ліплення та аплікації, дають можливість оцінити здібності дитини, щоб в майбутньому розвивати саме той напрямок творчості , який йому подобається і краще виходить.
Результат успішності виховання і навчання дітей ви побачите через декілька місяців.
 

СВЯТА ТА ІМЕНИНИ

Що зазвичай чекають діти?  Звичайно, подарунок і свято!  РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» ДОПОМОЖЕ ВАМ В ПРОВЕДЕННІ ТАКОГО СВЯТА!
Нехай в календарі і немає ніякої знаменної дати, але чому б не влаштувати свято на честь іншої події, наприклад, вихідний день, сімейне свято або просто вручити дитині іграшку?  Наші аніматори допоможуть вам, і ви почуєте веселий дитячий сміх і побачите щасливу посмішку улюбленого синочка чи донечки.
 

ХАРЧУВАННЯ

У нас завжди СМАЧНЕ, ЯКІСНЕ І КОРИСНЕ ХАРЧУВАННЯ,ЯКЕ МИ САМОСТІЙНО ЗАМОВЛЯЄМО у кейтерингової компанії, яка спеціалізується на обслуговуванні дитячих садочків.. Також є можливість замовляти їжу для дітей алергіків.
Гарний показник такого харчування - це задоволені діти та батьки. Діти додають у вісі і завжди веселі.

Дарницький район, вул. Кошиця 9А

Copyright (c) 2020 Ukrainian souvenir